To dar nematėme: futbolininkui parodytos trys kortelės per 12 sekundžių! (0)

23823
REUTERS
2020 m. sausio 29 d. 16:41
Pusiau profesionalios futbolo lygos žaidėjas patyrė tikrą gėdą: teisėjas jam iš karto parodė tris korteles.

Jis buvo pašalintas iš aikštės už dvi šiurkščias pražangas, įvykdytas per 12 sekundžių.

Šeštadienį, sausio 25-ąją, per Šiaurinių grafysčių rytų futbolo lygos rungtynes komandos „Garforth Town“ žaidėjas Alexas Low, mėgindamas perimti kamuolį iš „Bridlington Town“ komandos žaidėjų ir nutraukti kontrataką, dukart grubiai pargriovė savo varžovus.

Iš pradžių teisėjas nestabdė prasižengusio A. Low, mat „Bridlington Town“ žaidėjai tebeturėjo kamuolį ir tęsė ataką, tačiau netrukus A. Low ir vėl šiurkščiai prasižengė.

Šįkart tai nutiko jo komandos aikštės pusėje. Teisėjas sušvilpė ir paskyrė baudos smūgį, o tada prasižengusiam žaidėjui A. Low pamojavo dviem geltonomis kortelėmis ir parodė raudoną. Pats A. Low su teisėju nesiginčijo ir paliko aikštę.

Futbolo klubas savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo incidento vaizdo įrašu ir rašė: „Tokio dalyko kasdien nepamatysi... Teisėjas Alexui Low iš karto parodė tris korteles“.

Vaizdo įrašą peržiūrėjo tūkstančiai žmonių. „Garforth Town“ pavyko išplėšti lygiąsias 1-1. Buvęs Anglijos „Premier“ lygos teisėjas Bobby Madley pagyrė teisėją už tai, kad šis gerai susitvarkė.

„Tai buvo puikus teisėjavimas! Neduoti geltonos kortelės už prasižengimą, kai kamuolį turi priešininkai – visada rizikinga, ypač tokioje situacijoje, tačiau šįkart buvo susitvarkyta šauniai ir pademonstruotas puikus išmanymas“, – „Twitter“ rašė B. Madley.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai