Tinklalaidėje princas Williamas kalbėjo apie psichikos sveikatą (0)

300
REUTERS
2020 m. liepos 31 d. 11:43
Jungtinės Karalystės princas Williamas kartu su buvusiu šalies futbolininku Peteriu Crouchu dalyvavo populiarioje BBC tinklalaidėje.

Liepos 29 dieną paskelbtame įraše kalbama apie psichikos sveikatos problemas. Karalienės Elžbietos II anūkas ir antrasis eilėje prie šalies sosto pastaraisiais metais gana aktyviai rūpinasi šiais klausimais ir iniciatyvos „Heads Together“ rėmuose ragina žmones kuo daugiau ir atviriau apie tai kalbėti.

Tinklalaidės, kuri buvo filmuojama princo namuose Kensingtono rūmuose dar kovą, vedėjams Williamas užsakė kario ir pajuokavo, kad maistą atvežusi kurjerį kaip reikiant išgąsdino apsauga.

Suvienijusi jėgas su Anglijos futbolo pasauliu, princo Williamo globojama psichinės sveikatos kampanija rengia specialų futbolo mačą „Head Up FA Cup Final“, kuris bus žaidžiamas šeštadienį, rugpjūčio 1 dieną, Kensingtono rūmų trečiadienį išplatintame pareiškime teigiama, kad princas stengiasi pasinaudoti futbolo populiarumu, norėdamas įrodyti, kad psichinė sveikata ne mažiau svarbi nei fizinė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai