Tailande savanoris nemokamai kerpa nedraugiškus šunis (1)

REUTERS
2020 m. birželio 18 d. 08:45
Panaikinus draudimą keliauti šalies viduje, savanoris šunų kirpėjas Kriengkai Thatwakornas džiaugiasi galėdamas sugrįžti į Tailando šunų prieglaudas ir nemokamai kirpti benamius šunis.

43-ejų metų amžiaus vyras savo kelių savaičių trukmės kelionę traukiniais pradėjo iš gimtojo miesto, esančio šiaurės rytinėje Sisaketo provincijoje. Jis lankosi įvairiose šunų prieglaudose, o miega šventyklose.

Tą dieną, kai „Reuters“ reporteriai apsilankė prieglaudoje „The Man That Rescues Dogs“, įsikūrusioje rytinėje Čoburio provincijoje, K. Thatwakornas apkirpo 80 iš 600 prieglaudoje gyvenančių šunų. „The Man That Rescues Dogs“ įkūrėjas Michaelis J. Bainesas sakė, kad labai apsidžiaugė po šešių mėnesių pertraukos vėl išvydęs K. Thatwakorną, nes šunų kailis darėsi „netvarkingas ir purvinas“.

K. Thatwakornas savo savanorišką veiklą pradėjo prieš septynerius metus, pamatęs dokumentinį filmą apie benamius šunis kerpančius savanorius, kad šunys būtų gražesni ir greičiau rastų naujus namus. Galiausiai vyras metė šeimos verslą ir pradėjo mokytis kirpti šunis. K. Thatwakornas neturi nuolatinio pajamų šaltinio, todėl jį šelpia bičiuliai ir sekėjai socialiniuose tinkluose.

Nors Tailande šunys yra populiarūs naminiai gyvūnėliai, tačiau didžiuosiuose šalies miestuose pilna benamių šunų, kuriais tinkamai nesirūpinama.

Rekomenduojame

Naujausi