Šleifai, atlasas, šilkas, gilios iškirptės – kaip raudonajam kilimui Kanuose puošėsi kino žvaigždės? (0)

3349
REUTERS
2019 m. gegužės 22 d. 11:31
Kanai – ne tik devynias dienas trunkantis filmo premjerų maratonas, bet ir tikras madų šou. Suknelės, juvelyriniai dirbiniai, šukuosenos ir makiažai: kaip raudonajam kilimui pirmąją festivalio savaitę puošėsi kino žvaigždės?

Šleifai, atlasas, šilkas, gilios iškirptės, drąsūs įvaizdžiai.

Kol kino mylėtojai Kanuose nekantriai laukia premjerų, mados kritikai negailestingai skenuoja raudonuoju kilimu žengiančius garsius festivalio svečius.

72-asis Kanų kino festivalis prasidėjo gegužės 13 dieną, atidarymo metu buvo rodomas naujausias režisieriaus Jimo Jarmusho darbas – komedija apie zombius „Mirusieji nemiršta“.

Ant podiumo Prancūzijos Rivjeroje – kvapą gniaužiančios suknelės, žavingi smokingai ir itin seksualūs stiliaus sprendimai.

Žvaigždėms rinktis itin atviras sukneles nesutrukdė ir smarkus vėjas bei gana nuosaiki oro temperatūra (vos 18 laipsnių).

Modelis Bella Hadid pasirinko ryškų įvaizdį – itin efektingai ji atrodė, kai nuo jūros pučiantis vėjas nešiojo lengvutį ryškiai raudonos spalvos suknelės šilką, o jai už nugaros grūdosi šiltomis striukėmis vilkintys fotografai. Ypatingo dėmesio pirmąją Kanų kino festivalio savaitę sulaukė ir jaunosios kartos aktorė Elle Fanning – ji tapo jauniausia žiuri narė.

Visiems labai gerai įsiminė jos antrą festivalio dieną pasirinktas „Valentino“ mados namų suknelės ir „Chopard“ juvelyrinių dirbinių derinys.

Jos verta konkurentė ant raudonojo kilimo tapo iš Jungtinės Karalystės ir Tailando kilusi aktorė Araya Hargate, vilkėjusi įspūdingą „Ralph & Russo“ suknelę.

Didelio dėmesio sulaukė ir ispanų aktorė Rossy de Palma, pasirinkusi kokteilinę suknelę su povo plunksnomis. Kalbant apie festivalio svečius, iš kitų išsiskyrė salotinės spalvos suknele su šleifu vilkėjusi moteris.
Kino festivalis Kanuose truks iki gegužės 25 dienos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai