Skrydis iš Londono virto siaubo filmu (3)

23214
REUTERS
2019 m. rugpjūčio 6 d. 11:29
Pirmadienį keleivių pilname kompanijos „British Airways“ lėktuve skrydžio metu dėl neaiškių priežasčių pasipylė dūmai, o orlaiviui vos nusileidus žmonės iš jo gelbėjosi avariniu būdu.

Lėktuvas „Airbus A321“ iš Londono Heathrow oro uosto pakilo pirmadienį 15.10 val., juo 175 keleiviai skrido į pietinėje Ispanijoje esančią Valensiją. Likus maždaug 10 minučių iki kelionės tikslo lėktuvo saloną staiga užliejo dūmai, anot liudininkų, jie buvo tokie tiršti, kad nesimatė per porą eilių sėdinčių žmonių.

Skrydžio palydovai liepė keleiviams pasilenkti kuo žemiau, kur oras švaresnis, kai kurie žmonės naudojosi deguonies kaukėmis, o lėktuvui nusileidus buvo atidaryti avariniai išėjimai, keleiviai išgirdo instrukciją – išlipus bėgti kuo toliau nuo orlaivio.

Nusileidęs lėktuvas sustojo atokioje Valensijos oro uosto vietoje, ten jo jau laukė specialiosios tarnybos, kurios buvo pasirengusios blogiausiam atvejui.

Keleiviai paliko lėktuvą pripučiamomis čiuožyklomis, naudojamomis avariniais atvejais. 3 keleiviai nuvežti į ligoninę. Kai kurie iš jų netrukus pasidalijo vaizdais iš lėktuvo, skrydį vadino „siaubo filmu“.

Keleiviai tik po nusileidimo sužinojo, jog tiršti dūmai buvo užtvindę ne tik keleivių saloną, bet ir pilotų kabiną. „British Airways“ atsiprašė keleivių už patirtus nepatogumus, kompanijos pranešime teigiama, kad dūmai salone pasklido dėl techninio gedimo.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai