Prie Los Andželo esančio prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelė virto valgymo zona (0)

104
REUTERS
2020 m. rugpjūčio 5 d. 16:18
Netoli Los Andželo esantis gan prabangus prekybos centras „Glendale Galleria“ niekados neplanavo garaže esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje įrengti valgymo zoną.

Tačiau atėjus koronaviruso pandemijai, kurią lydėjo griežti sveikatos tarnybų nurodymai dėl maitinimo patalpose, prekybos centro vadovui Stevenui Sayersui teko prisitaikyti prie situacijos.

Kadangi siekiant užkirsti kelią COVID-19 prekybos centras tebėra uždarytas ir restoranai negali aptarnauti klientų maisto zonoje, prekybos centro vadovų komanda leido lauke prie įėjimo įrengti maisto užsisakymo ir atsiėmimo stoteles.

Mėsainių ir dešrainių tinklo „Five Guys“ darbuotojai dirba už specialaus apsauginio skydo, ant kurio užklijuoti ženklai, nurodantys dėvėti kaukes ar kitas burną ir nosį pridengiančias priemones. Pasiėmę supakuotą maisto užsakymą, žmonės gali neštis į automobilių stovėjimo aikštelę ir prisėsti prie ten sustatytų stalelių.

Čia taip pat ir toliau leidžiama statyti automobilius. Pavalgyti galima ir atskiroje lauko terasoje. Norma ir Robertas Talamantesai nekantravo pasilepinti jų mėgstamais Artimųjų Rytų virtuvės patiekalais iš „Massis Kabob“.

Šios užkandinės įsikūrusios tik prekybos centruose ir jau ilgą laiką buvo uždarytos. Per radiją išgirdę apie maisto zoną automobilių stovėjimo aikštelėje, jiedu atvyko čia iš savo namų San Fernando slėnyje, kad pasimėgautų išsvajotu maistu ir palaikytų vietos verslą.

Kadangi pora gyvena automobilių kultūra pagarsėjusioje vietovėje, kurios gyventojai, kaip žinoma, yra smarkiai priklausomi nuo automobilių, netoli stalelio stovintys ar vis pravažiuojantys automobiliai ir vagonėliai jų nė kiek netrikdė.

S. Sayersas pasakojo, kad prekybos centras ketina pristatyti daugiau stalelių ant garažo stogo – ten dėl saulės baterijų plokščių susidaro šioks toks pavėsis. Jo teigimu, šiuo metu automobilių stovėjimo aikštelėje įrengta valgymo zona nuolatiniams prekybos centro lankytojams suteikia normalumo ir įprastumo pojūtį.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai