Poledinės žūklės festivalyje bandymai pagauti upėtakių (0)

2275
REUTERS
2023 m. sausio 9 d. 16:05
Po trejų metų pertraukos, kurią daryti privertė pandemija, Pietų Korėjoje įspūdingai sugrįžo kasmetinis poledinės žūklės festivalis – jis suviliojo maždaug 129 tūkst. žmonių, kurie nepabūgo minusinės temperatūros, kad ant užšalusio ežero pabandytų pagauti upėtakių.

„Guliu čia, kad pamatyčiau žuvų judesius, ir tikiuosi jas pagauti. Matau, kaip jos praplaukia pro mano masalą, bet nekimba“, – sakė 34 metų festivalio dalyvis Park Song Yi.

Festivalis vyksta Hvačono mieste, esančiame už 120 kilometrų į šiaurę nuo sostinės Seulo, šiaurinėje Gangvono provincijoje. Jo dalyviai storame užšalusio ežero lede išsigręžia nedidelę skylę ir pro ją žvejoja, o kiti šoka į ledinio vandens eketę ir gaudo upėtakius plikomis rankomis.

„Taip džiaugiuosi, kad pagavau penkis. Festivalis vėl įvyko po kelerių metų petraukos. Žvarbu, bet man tai ne problema“, – teigė 56 metų dalyvis Do Jun Seonas.

Hvačono apskrities gubernatorius Choi Moon Soonas sakė, kad dalyvių saugumui užtikrinti buvo pasitelkti policijos pareigūnai, medikai ir nelaimių likvidavimo komandos.

„Šio ledo storis – 36 cm. Dėl jo nėra jokių problemų. Jei įvyktų kokie nors incidentai, čia turime policijos biurą, gaisrinę, medikų komandą. Taip pat pasikvietėme nelaimių likvidavimo komandą, kuri gali panerti į vandenį ir patikrinti ledo saugumą“, – sakė Hvačono apygardos gubernatorius Choi Moon Soonas“.

Festivalis prasidėjo šeštadienį ir tęsis iki sausio 29 d.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai