Pekinas baigė pasirengimą 2022 metų žiemos olimpinėms žaidynėms (1)

156
REUTERS
2021 m. sausio 19 d. 15:10
Skelbiama, kad Kinija jau baigė didžiuosius statybų darbus, būtinus 2022 metų Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms. Sporto šventė vyks trijose varžybų zonose dviejuose Kinijos miestuose – Pekine ir Džangdziakou.

Sostinėje planuojamos visos su ledu susijusios varžybos, įskaitant akmenslydį, ledo ritulį ir dailųjį čiuožimą, bei keturios sniego rungtys, tarp kurių – vyrų ir moterų snieglenčių didžiojo šuolio varžybos ir laisvoji programa.

Pekino Jančingo priemiestyje vyks kalnų slidinėjimo varžybos, taip pat bobslėjaus, skeletono ir rogučių sporto renginiai.

Kinijos Džangdziakou mieste vyks kitų sniego sporto šakų varžybos, įskaitant slidinėjimą bei biatloną.
Iš viso Pekino olimpinėse žaidynėse planuojamos 109 varžybos, paraolimpinėse – dar 78. Organizatorių teigimu, jau užtikrintas sklandus susisiekimas tarp Pekino ir Džangdziakou. Du miestus sujungusi greitoji geležinkelio linija baigta 2019 metų gruodžio 30 dieną, tą pačią dieną pradėta eksploatuoti ir „Chingli Railway“ linija.

Pekino ir Džangdziakou greitojo geležinkelio Jančingo linija veikia nuo 2020 metų gruodžio 1-osios. Baigtos visos reikiamų olimpinių objektų trijose varžybų zonose statybos. Visa infrastruktūra naudoja tik atsinaujinančius energijos šaltinius, susisiekimui taip pat bus naudojamos tik netaršios transporto priemonės, taip įrodant Kinijos pažadą vystyti žaliąją energiją.

Kinijai ruošiantis jau kitais metais rengti žiemos olimpines žaidynes, šalyje sniego ir ledo sporto šakos pastebimai išpopuliarėjo.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7490
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7707