Paryžiaus magijos mokykla išduoda valstybės institucijų patvirtintą diplomą (0)

483
REUTERS
2019 m. lapkričio 1 d. 22:40
Yra žmonių, kuriems magija – labai rimtas dalykas. Štai aštuoniolikmetis Thomas Bioret nuo vaikystės dievina triukus su kortomis, o, šiais metais baigęs vidurinę mokyklą, nusprendė, jog gyvenime nori daryti būtent tai ir įstojo į pirmąją Prancūzijoje valstybinę magijos mokyklą.

Mokykla Paryžiaus senamiesčio širdyje veikia jau tris dešimtmečius, tačiau šiais metais jos siūlomos studijų programos sulaukė oficialaus šalies darbo ministerijos įvertinimo, jos prilygintos kitoms scenos meno mokykloms. Anot mokyklos atstovų, jie pirmieji istorijoje, kuriems tai pavyko.

Thomas Bioret – vienas iš geriausių mokyklos studentų. Šiuo metu jį 35 valandas per savaitę galima sutikti „Le Double Fond“ arba tiesiog „Dvigubo dugno“ rūsyje – tai vieta, kur dieną magijos mokomasi, o vakarais ji ten vyksta.

Puslankių susidėję magijos mokyklos studentai (tarp jų – tiek pradedantieji, tiek karjerą keisti panorę artistai) mokosi triukų su kortomis ir kitų magijos paslapčių. Ir tai dar ne viskas: būsimieji diplomuoti magai mokosi ir magijos istorijos bei vadybos pagrindų.

Mokyklai kartu su tėvu Dominique‘as Duvivier vadovauja profesionali magė Alexandra Duvivier. Studijos čia kainuoja tikrai nepigiai – už tris mėnesius trunkančius mokslus, neskaitant mokesčių, teks pakloti 14 tūkst. 850 eurų, tačiau A. Duvivier teigia, kad mokyklos vardas – kokybės garantija, o magų rinka tik auga ir profesionalų paklausa didėja.

Thomo tėvas Thierry Bioret paaiškina, kad jo sūnus pirmiausia planavo tapti profesionaliu krupjė, tačiau, šeimai sužinojus, kad magijos mokyklos diplomas prilygsta studijų programai, jie nusprendė šios galimybės nepraleisti.

Thomui, kuris dar mokykloje mėgėjiškai užsiėmė magija ir rengė pasirodymus, tai labai svarbus žingsnis kelyje į svajonių darbą.

Rekomenduojame

Naujausi