Niujorko Centriniame parke – masiniai zumbos užsiėmimai (0)

230
REUTERS
2021 m. gegužės 5 d. 15:35
Belaukdami, kol liepą Niujorkas pagaliau išsivaduos iš karantino gniaužtų, miesto gyventojai ir svečiai iš paskutiniųjų stengiasi nepasiduoti pandemijos slogučiui ir jau ruošiasi gyvenimui, į kurį sugrįš įveikę virusą.

Maždaug šimtas entuziastingai nusiteikusių amerikiečių šiuo sunkiu metu sukauptą stresą bando iškratyti per Centriniame parke organizuojamas zumbos treniruotes.

Praėjus savaitei nuo pandemijos pradžios, zumbos instruktorė Sol Alberione uždarė du savo vaikus ir vyrą miegamajame, išstumdė baldus ir pradėjo iš savo namų svetainės vesti nuotolines treniruotes, jos buvo transliuojamos instagrame. Veikli moteris labai greitai suprato, kad labai trūksta gyvo bendravimo su mokiniais. Kai tik buvo leista rengti grupinius užsiėmimus, Sol nusprendė, kad būtinai tai ir padarys – Centriniame parke.

Iš Argentinos kilusi moteris savo užsiėmimus pavadino „Zumba con Sol“ (liet. Zumba su Sol). Instruktorės vardas reiškia Saulė, todėl toks pavadinimas labai tiko treniruotėms gryname ore. Užsiėmimai labai sparčiai išpopuliarėjo – savaitgalio rytais susirenka virš šimto dalyvių, o darbo dienų vakarais po kelias dešimtis. Net ir prasčiausiomis oro sąlygomis prie Sol treniruotės prisijungė 25 zumbos entuziastai.

Ketvirtadienį, balandžio 29 dieną, Niujorko meras Billas de Blasio pareiškė, kad Niujorkas nuo liepos pirmosios po daugiau nei metus galiojančių suvaržymų planuoja atsiverti. Už tai reikia dėkoti intensyvioms pastangoms nuo koronaviruso kuo greičiau paskiepyti aštuonis milijonus miesto gyventojų.

Vos prieš dieną Niujorko valstijos gubernatorius Andrew Cuomo panaikino ribojimus, kurie trukdė miesto naktiniam gyvenimui. Panašu, Niujorkas po truputį taip pat atgauna formą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai