Nikas Wallenda perėjo virš veikiančio ugnikalnio ištemptu lynu (3)

4650
REUTERS
2020 m. kovo 6 d. 17:50
Lyno akrobatas Nikas Wallenda perėjo virš veikiančio ugnikalnio Nikaragvoje ištemptu lynu. Matant apačioje kunkuliuojančią lavą, jam teko įveikti 548 metrų atstumą.

N. Wallenda yra panašiais triukais užsiimančių drąsuolių grupės „The Flying Wallendas“ narys. Jis yra pirmasis įveikęs tokį iššūkį. Visas kvapą gniaužiantis reginys buvo transliuojamas amerikiečių televizijos kanalu ABC per kompanijos „Dick Clark Productions“ parengtą programą.

Akrobatinius sugebėjimus virš Masajos ugnikalnio kraterio N. Wallenda demonstravo užsidėjęs deguonies kaukę ir akinius. Šios priemonės apsaugojo jį nuo apačioje šviečiančios lavos skleidžiamų dujų.

Eidamas lynu N. Wallenda kalbėjosi su tėvu ir laidos vedėjais. Kartais jis uždainuodavo arba pasimelsdavo.
N. Wallenda yra sėkmingai įveikęs trajektorijas virš Niagaros krioklių ir Taimso aikštės, o idėja išmėginti savo jėgas virš ugnikalnio, kaip pats papasakojo, gimė skrendant į Meksiką ir žvelgiant į kalnus pro lėktuvo langą.

Masajos ugnikalnis yra vienas iš šešių didžiųjų veikiančių ugnikalnių Nikaragvoje. Nuo 1520-ųjų teko suskaičiuoti ne mažiau kaip 18 jo išsiveržimų. Patys galingiausi buvo užfiksuoti 1772-aisiais ir 1820-aisiais metais.

Rekomenduojame

Naujausi