Nepaprastai žavingi ūdrų jaunikliai pirmą kartą išlindo iš urvo (0)

REUTERS
2020 m. birželio 19 d. 15:03
Praėjusios savaitės pabaigoje ūdrų mažyliai Bubble ir Squeak pirmą kartą išlindo iš savo jaukaus urvo, kuriame praleido ne vieną savaitę.

Londono zoologijos sode, kuris vėl dirba, mažyliai gimė karantino metu, balandžio 15 d., o savo gyvenamąją vietą pradėjo tyrinėti birželio 13-ąją. Bubble ir Squeak yra pirmosios ūdrų Mathildos ir Pipo atžalos.

Iš urvo į lauką juos išnešė tėveliai praėjus šešioms savaitėms nuo gimimo. Maždaug tokio amžiaus jaunikliai ir turėtų palikti urvą. Kol mažyliai gyveno urve, naktine filmavimo kamera buvo nufilmuotas nespalvotas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip juos liežuviu valo Mathilda.

Bubble ir Squeak lytis kol kas yra nežinoma, bet bus paskelbta atlikus pirmą sveikatos patikrą, kuri numatyta po keleto mėnesių. Stengiamasi nedrumsti naujosios mėsėdžių žinduolių šeimos ramybės, o netoli įėjimo į urvą zoologijos sodo darbuotojai paliko mėgstamiausių Mathildos ir Pipo skanėstų – vėžių ir šprotų.

Londono zoologijos sodas vėl atvėrė duris birželio 15 d. Dėl koronaviruso pandemijos jis buvo uždarytas kovo mėnesio pabaigoje. Lankytojai turi laikytis socialinio atsiribojimo taisyklių.

Rekomenduojame

Naujausi