Naujasis „Liverpool“ pirkinys Jota: kai buvau dar vaikas, Kloppas jau žaidė Čempionų lygos finale (0)

345
REUTERS
2020 m. rugsėjo 21 d. 15:04
Naujasis futbolo klubo „Liverpool“ narys Diogo Jota tvirtino, kad buvo neįmanoma atsisakyti progos prisijungti prie „Premier“ lygos čempionų.

Prieš tai puolėjas iš Portugalijos žaidė Vulverhamptono „Wanderers“. Šeštadienį, rugsėjo 19 d., jis pasirašė ilgalaikę sutartį su „Liverpool“, o universalusis 18-metis gynėjas Ki-Jana Hoeveris iš „Liverpool“ perėjo į Vulverhamptono „Wanderers“ futbolo komandą, su kuria sudarė penkerių metų trukmės sutartį.

2018 m. iš Amsterdamo „Ajax“ į „Liverpool“ perėjęs K. Hoeveris šioje komandoje sužaidė tik ketverias sezono rungtynes.

Jungtinės Karalystės žiniasklaida pranešė, kad „Liverpool“ su D. Jota pasirašė penkerių metų sutartį, vertą maždaug 41 mln. svarų sterlingų. Portugalo universalumas ir žaidimo tempas turėtų puikiai derėti prie Juergeno Kloppo intensyvaus žaidimo stiliaus.

2017-aisiais paskolintas Madrido „Atletico“ komandos, per pastaruosius tris sezonus D. Jota Vulverhamptono „Wanderers“ pelnė 16 įvarčių ir pasižymėjo šešiais rezultatyviais perdavimais.

D. Jota yra „Liverpool“ trečias naujas žaidėjas šiais metais. Komandos gretas taip pat papildė Miuncheno „Bayern“ rungtyniavęs saugas iš Ispanijos Thiago Alcantara ir kairiojo krašto gynėjas graikas Kostas Tsimikas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai