Medvilnės augintojas iš Kinijos derlių skatina mušdamas būgnus (0)

189
REUTERS
2021 m. gegužės 11 d. 09:05
Kinijos Sindziango uigūrų autonominiame regione gyvenantis 51 metų medvilnės augintojas Zhang Hongyuan tapo tikra interneto sensacija – ūkininkas kelių kvadratinių kilometrų medvilnės lauke rengia solinius koncertus ir muša būgus.

Vyras muziką myli nuo mažų dienų. Nors visada žinojo, kad jo gyvenimo kelias susijęs būtent su muzika, buvo spaudžiamas rinktis stabilų pajamų šaltinį užtikrinantį užsiėmimą. Visgi gana neseniai vyras, paskatintas vietos valdžios raginimų kuo daugiau laiko leisti namuose dėl koronaviruso, savo aistrą muzikai prisiminė.

Jau ne viena Zhang Hongyuan šeimos karta užsiima būtent medvilnės auginimu. Pati pradžia buvusi labai sunki, dirbti laukuose tekdavo plikomis rankomis. Medvilnės sodinimo procesui tapus labiau mechanizuotam, Zhang Hongyuan turi daugiau laisvo laiko, kurį skiria muzikai.

Be to, Zhang Hongyuan rado būtent jam priimtiną būdą. Norėdamas ištobulinti grojimą būgnais, tačiau nenorėdamas repeticijomis kankinti kaimynų, savo instrumentą kinas perkėlė į medvilnės laukus. Būtent dėl pasirinktos aplinkos ir netradicinio instrumento Zhang netruko tapti tikra Kinijos interneto sensacija. Paties filmuoti vaizdo įrašai Kinijos socialinės žiniasklaidos platformose sulaukia neįtikėtino dėmesio, vyras jau turi daug sekėjų.

Zhang Hongyuan ištobulino savitą grojimo stilių ir pradėjo kurti gimtam kraštui skirtas dainas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai