Maskvoje prie FSB būstinės nušautas pareigūnas (0)

3492
REUTERS
2019 m. gruodžio 20 d. 14:42
Maskvoje šalia Federalinės saugumo tarnybos (FSB) biuro ketvirtadienį buvo šaudoma, o incidentas pareikalavo mažiausiai vieno pareigūno gyvybės, dar penki žmonės buvo sužeisti, pranešė Rusijos žiniasklaida ir saugumo tarnyba.

Šaudynės prasidėjo maždaug 18 val. 45 min. vietos (17 val. 45 min. Lietuvos) laiku šalia FSB biuro, esančio netoli Lubiankos aikštės Rusijos sostinės centre. Maždaug po pusvalandžio Rusijos naujienų agentūros buvo informuotos, kad šaulys buvo neutralizuotas, jo tapatybė dar nenustatyta.

Praeivio filmuotoje medžiaga matyti panikos apimti žmones ir į įvykio vietą vykstantys ginkluoti pareigūnai, besislepiantys už stovinčių automobilių.
Taip pat tarnyba paneigė pranešimus, kad šaudyti galėjo keli asmenys, ir pabrėžė, kad užpuolikas buvo tik vienas. FSB dar nurodė, kad šaudyta ne tarnybos būstinėje.

Prie FSB pastatų komplekso Lubiankos aikštėje atvyko keli greitosios medicinos pagalbos automobiliai, o aplink pastatą yra daugybė teisėsaugos institucijų ir specialiųjų tarnybų automobilių, taip pat gaisrų gesinimo įrangos.

Rusijos sveikatos apsaugos ministerija pranešė, kad per incidentą nukentėjo mažiausiai penki FSB darbuotojai.

Rusijos tyrimų komiteto atstovė Svetlana Petrenko naujienų agentūrai „Interfax“ sakė, kad pradėta byla dėl pasikėsinimo į teisėsaugos organų darbuotojo gyvybę.

Incidentas įvyko prieš Saugumo tarnybos dieną, minimą gruodžio 20-ąją. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tuo metu dalyvavo Kremliuje vykstančiame koncerte, surengtame šios šventės proga.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai