Koronaviruso namuose įkalintus danus gelbsti miegamojo žaisliukai (0)

4993
REUTERS
2020 m. balandžio 20 d. 09:07
Sekso žaisliukų pardavimai Danijoje – šalyje, kuri neretai įvardijama kaip viena iš laimingiausių pasaulio valstybių – dėl naujojo koronaviruso įvedus karantiną išaugo daugiau nei dvigubai, džiaugiasi didžiausias šalyje tokių prekių platintojas.

Nuo tada, kai beveik prieš keturias savaites Danijoje paskelbtas karantinas, gatvės ir biurų pastatai ištuštėjo, tačiau, panašu, kad dauguma danų aktyvios veiklos miegamuosiuose neatsisakė – greičiau priešingai.

Didžiausio sekso žaisliukų ir kitų intymių prekių pardavėjo Šiaurės Europoje „Sinful“ bendraturtė Mathilde Mackowski sako, kad pirmąją balandžio savaitę „Sinful“ pardavimai Danijoje išaugo 110 proc. Šalyje bendrovė užima maždaug tris ketvirtadalius rinkos.

Konkrečiai išaugo sekso žaisliukų ir žaidimų, skirtų poroms, paklausa. „Sinful“ atstovai teigia, kad pardavimų dabar ir tuo pačiu praeitų metų laikotarpiu apimtys skiriasi keturis kartus. Tai reiškia, kad karantinas tam tikra prasme sugrąžino darbuose paskendusius danus į meilės guolį.

Pardavėjas kiekvieną dieną išsiunčia apie 1500 siuntinių savo klientams Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir Suomijoje. Pirmąją balandžio savaitę pardavimai, lyginant su 2019 metų pirmomis balandžio dienoms, visame regione išaugo dvigubai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai