Kelno zoologijos sodo lankytojus žavi kišeninio dydžio elniukas (0)

2978
REUTERS
2021 m. spalio 29 d. 17:29
Kelno zoologijos sodas besididžiuodamas pristatė naujausią elnių šeimos pagausėjimą – mažytį naujagimį pudu. Dulce pavadintas dabar beveik kišeninio dydžio gyvūnas nebus didelis ir užaugęs.

Šiauriniai pudu gyvena Anduose, o pietiniai – Patagonijoje. Pietiniai pudu elniukai yra dar šiek tiek mažesni. Naujagimis Dulce šį pasaulį išvydo prieš šešias savaites Kelno zoologijos sodo pietinių pudu šeimoje. Zoologijos sodo prižiūrėtojai mažylio lyties dar nenustatė, jie kuriam laikui palieka jaunąją šeimą ramybėje. Elniuko motinai Auryn Dulce yra dar tik antrasis palikuonis. Ji pati gimė Kelno zoologijos sode 2018-aisiais. Elniuko tėvas Dursley jau buvo kelis kartus susilaukęs palikuonių. Dulce broliui Deanui dabar yra 13 mėnesių. Mažylis jau keletą dienų džiaugsmingai tyrinėja savo lauke esantį aptvarą. Mažučių pietinių pudu kailis yra dėmėtas – panašiai kaip ir jų didesniųjų giminaičių.

Pudu yra maždaug perpus mažesni už iš Vokietijos kilusius elnius. Miško gyvūnai aktyviausi būna naktimis, jie mėgsta lapus, vaisius, gėles ir jaunus medžių ūglius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai