Keiptauno restorane – daugiau nei 200 pagal originalų receptą sukurtų pieno kokteilių (0)

265
REUTERS
2020 m. vasario 12 d. 16:49
Keiptauno restoranas „Gibson‘s Gourmet Burgers and Ribs“ buvo oficialiai įtrauktas į Gineso pasaulio rekordų knygą už didžiausią komerciškai prieinamų pieno kokteilių įvairovę.

Šio restorano meniu – daugiau nei 200 pagal originalų receptą sukurtų pieno kokteilių, kurie gali patenkinti kiekvieno saldumynų mėgėjo skonį.

Restorane siūloma kvapą gniaužianti derinių įvairovė, pavyzdžiui, šokolado ir riešutų kremo su maskarponės sūriu ar „Oreo“ su sūrio pyragu. Yra ir labiau klasikinio skonio kokteilių.

Pieno kokteiliai čia patiekiami 330 ml talpos stiklinėse, primenančiose ketvirtojo praėjusio amžiaus dešimtmečio Amerikos pieno barus. Šaltas gėrimas gali būti gardinamas įvairiais priedais, priklausomai nuo užsakymo.

Pirmą kartą restorane besilankantis Marcellis Brownas sako, kad feisbuke pamatė įrašą apie tai, jog restoranas pateko į Gineso rekordų knygą, ir susigundė pats paragauti kokį kokteilį.

Meniu galima matyti įvairiausių kokteilių, pavyzdžiui, kokteilį be riebalų, veganišką kokteilį, kokteilį iš šaldyto jogurto, suaugusiems skirtą (alkoholinį) kokteilį ir pan.

Kokteiliai skaninami įvairiausiais pabarstukais ir patiekiami su ekologiškais šiaudeliais.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai