Karantinas Pietų Korėjos gyventojus skatina priimti sprendimus dėl plastinių operacijų (0)

113
REUTERS
2021 m. sausio 4 d. 17:42
20-metei universiteto studentei Ryu Han-na gruodžio viduryje buvo atlikta plastinė nosies operacija.

Mergina suprato, kad tai gali būti paskutinė galimybė atlikti operaciją slapta, mat kol kas vakcinos dar netapo plačiai prieinamos ir žmonės dar neišsivadavo iš kaukių. Toks požiūris didina estetinės chirurgijos paslaugų paklausą Pietų Korėjoje.

Šalyje jau praėjusiais metais įsivyravo privalomas kaukių dėvėjimas ir plataus masto darbas iš namų. Visus praėjusius metus nuotoliniu būdu besimokiusi Ryu pasakojo, kad vis dar egzistuojanti galimybė ramiai sveikti namuose ir dėvėti kaukę viešumoje neatkreipiant dėmesio padėjo jai apsispręsti dėl operacijos.

Merginos teigimu, operacijai ji sukaupė 4 013 vonų (3 270 eurų).

Pietų Korėja net ir ne pandemijos metu laikoma pasaulio plastinės chirurgijos sostine. Pasak didžiausios šalies estetinės chirurgijos platformos „Gangnam Unni“, prognozuojama, kad industrijos vertė 2020-aisiais sieks apie 10,03 mlrd. dolerių (maždaug 8,17 mlrd. eurų).

Plastikos chirurgijos specialistų teigimu, pacientus domina visų veido dalių korekcijos: tai gali būti lengvai po kauke paslepiamos veido dalys, pavyzdžiui, nosis arba lūpos, taip pat ir tos, kurių apsauginiai veido apdangalai neslepia – koronaviruso laikotarpiu kai kurie jas laiko grožio kriterijumi.

Chirurgas Shinas Sang-ho, dirbantis „Krismas“ plastinės chirurgijos centre Gangnamo rajone, pasakoja, kad daugelis žmonių iš vyriausybės gautas išmokas leidžia ligoninėse ir klinikose. Tokiu būdu jie padidino trečiojo ir ketvirtojo 2020-ųjų ketvirčio pajamų dalį.

Valstybinių institucijų duomenys rodo, kad iš 10,55 mln. vyriausybės skirtų išmokų 10,6 proc. buvo panaudota ligoninėse ir vaistinėse – tai trečiasis pagal dydį segmentas po prekybos centrų ir restoranų, tačiau ligoninių pobūdžio detalės neatskleidžiamos. „Gangnam Unni“ duomenys rodo, kad platformos vartotojų skaičius, lyginant su praėjusiais metais, išaugo 63 proc.

Prireikė milijono konsultacijų – dvigubai daugiau nei prieš metus. Pandemija apsunkino paslaugų teikimą užsienio klientams, todėl praėjusiais metais buvo orientuotasi į vietos ir regiono klientus. Tačiau trečioji koronaviruso banga šalyje tebekelia nerimą – Pietų Korėja fiksuoja rekordinius atvejų skaičius.

Net ir kaukėta pandemija nepaliauja rodyti vis labiau netikėtų grimasų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai