Kanados laineris sėkmingai atliko avarinį nusileidimą Madride (0)

1448
REUTERS
2020 m. vasario 4 d. 12:49
Oro bendrovė „Air Canada“ lėktuvas pirmadienį vakare avariniu būdu sėkmingai nusileido Madrido Barachaso oro uoste, sugrįžęs į tuojau po pakilimo dėl techninių gedimų, pranešė Ispanijos pareigūnai.

„Air Canada“ reiso AC837 iš Madrido į Torontą tuojau po pakilimo iškilo problema dėl variklio. Kylant taip pat sprogo padanga – viena iš dešimties šio modelio lėktuve“, – sakoma oro bendrovės pranešime.

„Lėktuvas pasirinko apsisukti ir sugrįžti į Madridą“, – pridūrė „Air Canada“.

Prieš nutūpdamas laineris turėjo ilgai skraidyti ratu, kad „išdegintų degalus ir sumažintų svorį prieš nusileidžiant“.

Bendrovė nurodė, kad laineris „Boeing 767-300“, kuriame buvo 128 keleiviai, yra pritaikytas skristi veikiant tik vienam varikliui, bet buvo paskelbta nepaprastoji padėti, siekiant „užtikrinti pirmumą leidžiantis“.

Ispanijos gynybos ministerija anksčiau informavo, kad vienas naikintuvas F-18 buvo pakeltas, kad pilotas vizualiai patikrintų keleivinio lainerio važiuoklę. Be to, į oro uostą „prevenciškai“ buvo pasiųsta greitosios pagalbos brigadų.

Internete paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip sutemus lėktuvas leidžiasi ant tūpimo tako įtraukęs priekinę važiuoklės atramą, o iš paskos nuskuba priešgaisriniai sunkvežimiai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai