Japonas sukūrė vienintelę ir nepakartojamą ramenų apsauginę veido kaukę (0)

396
REUTERS
2020 m. rugsėjo 28 d. 15:45
Menininkas iš Japonijos Takahiro Shibata galbūt ir gali skųstis dėl rasojančių akinių, tačiau tai neišvengiama jo naujausio kūrybinio projekto dalis – vienintelė ir nepakartojama ramenų apsauginė veido kaukė.

Dėvint tokią kaukę, kuo intensyviau rasoja akiniai, tuo karštesnė ir gardesnė atrodo „tradicinių japoniškų makaronų sriuba“ jo panosėje.

Pirminė menininko idėja buvo tokia: sukurti veido kaukę, kuri užtikrintų kuo įmanoma mažesnį akinių rasojimą – tai vienas iš apsauginių veido kaukių nepatogumų, kuriais dažniausiai skundžiasi žmonės. Supratęs, kad norimo tikslo pasiekti niekaip nepavyks, nusprendė sukurti objektą, kuriame garai atlieka labai svarbų vaidmenį.

3D ramenų kaukė pagaminta iš veltinio, joje rasite visko, be ko neįsivaizduojamas tikras ramenas. Smulkesnės detalės, tokios kaip kiaulienos gabalėliai, svogūnų laiškai, bambukų ūgliai ir gabalėlis žuvies pyrago, pagaminti iš modelino.

Menininkas viliasi, kad jo sukurta netradicinė kaukė paskatins nusišypsoti koronaviruso grėsmės keliamo streso išvargintus žmones.

Nors menininkas dalį savo kūrinių ir noriai parduoda, su ramenų apsaugine veido kauke jis skirtis nenori.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai