Invaziniai karpiai paverčiami trąšomis ir gyvūnų pašarais (0)

341
2022 m. rugpjūčio 9 d. 15:02
Kartą per metus šimtai žmonių iš viso pasaulio suplūsta į nedidelį Bato miestelį Ilinojaus valstijoje, esantį maždaug už trijų valandų kelio į pietus nuo Čikagos, kad sudalyvautų unikaliose varžybose.

Žvejybos turnyras „Redneck Fishing Tournament“ buvo pradėtas rengti maždaug prieš 17 metų, kad padėtų Ilinojaus upėje atsikratyti azijinių karpių – invazinių žuvų, keliančių grėsmę Didžiųjų ežerų regionui, sakė organizatoriai.

Žuvys šokinėja iš vandens į orą, o dalyviai, plaukiantys valtimis ir apsiginklavę šalmais bei sietais, bando jas sugauti.

„Manau, kad tai tiesiog pamišimas. Žmonės gerai praleidžia laiką ir daro tai dėl naudingos priežasties. Turiu galvoje, kad taip skleidžiama žinia apie invazines žuvų rūšis, taip pat renkami pinigai benamiams veteranams. Taigi, kas gali nepritarti tokiam geram tikslui?“ – kalbėjo „Redneck Fishing Tournament“ dalyvis Joe Tookeris.

Sugautos žuvys paverčiamos trąšomis ir gyvūnų pašarais, kurie naudojami tokiuose produktuose kaip šunų maistas. Renginio metu gautos pajamos skiriamos Ilinojaus valstijos benamiams veteranams padėti, sakė organizatoriai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai