FMX motociklininkas tarp Reino upėje judančių dviejų krovininių laivų atlikdo cunaminį salto (0)

723
REUTERS
2021 m. lapkričio 25 d. 13:28
Pasaulio motokroso čempionas ir „X Games“ laimėtojas Lucas Ackermannas rugsėjo mėnesį Kelno ir Duisburgo miestuose su savo motociklu FMX pademonstravo virtinę triukų, kurie buvo atlikti pirmą kartą pasaulyje.

L. Ackermannas savo pasirodymą pradėjo Kelno katedros fone virš 25 metrų tarpo tarp Reino upėje judančių dviejų krovininių laivų atlikdamas cunaminį salto su atbulu išsilenkimu.

Kiek anksčiau 23 metų sportininkas ėmėsi sudėtingos Duisburgo laivų statyklos mechanikos, transformuodamas ją į laisvojo stiliaus FMX trasą.

„Tokie triukai kaip šokinėjimas iš vieno laivo į kitą yra tikrai sudėtingi, nes jiems negali ruoštis namuose. Taigi prieš atlikdamas šį triuką, visuomet turi įsivaizduoti, kas įvyks. Turi visuomet važiuoti tuo pačiu greičiu ir viskas turi būti tobula. Priešingu atveju tiesiog negalėsi atlikti šuolio“, – sakė Lucas Ackermannas.

Vokiečių motociklininkas važinėjo ant, po ir tarp judančių jūrinių konteinerių, o tuomet įvažiavo į vieną iš jų ir 10 metrų šoko į laukiančio krovininio laivo denį.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai