Dviratininkas Šveicarijos Alpėse treko dviračiu įveikė 330 kilometrų (0)

207
REUTERS
2020 m. spalio 22 d. 14:59
Per dieną dviračiu nuvažiuoti 330 kilometrų, pasiekiant net 8500 metrų aukštį, pakankamai sudėtinga, juo labiau, jeigu tokiam nuotykiui pasirinkai ne kalnams skirtą dviratę transporto priemonę.

Dviratininkas iš Šveicarijos Patricikas Seabase‘as būtent tą ir padarė Šveicarijos Alpėse. Rugsėjo pradžioje jis kėlėsi naktį ir jau trečią valandą ryto pradėjo sunkiausią iššūkį savo karjeroje.

P. Seabase‘as jau ne pirmą kartą renkasi tokį sunkų kelią – paprastu dviračiu jis jau važiavo ir stačiais Eritrėjos keliais, ir bandė patirti tai, ką dar 1910 metais išgyveno „Tour de France“ lenktynininkai.

Naujausias jo projektas vadinasi „unBRAKEable“. Jam sportininkas pasirinko maršrutą arčiau namų ir velodromui pritaikytą treko dviratį vos su viena pavara.

Iš viso dviratininkas kirto penkis Šveicarijos kalnų takus, teko įveikti tiek staigių nusileidimų, tiek itin stačių atkarpų. Taip pat ir patirti visą temperatūrų amplitudę – nuo 28 laipsnių karščio iki kone nulinės temperatūros.

Kalbant apie „unBRAKEable“ maršrutą, jis pasirinktas specialiai aplankant jam svarbius objektus – tiek gamtos, tiek žmogaus kurtus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai