„Dolce & Gabbana“ kolekcijos pristatyme – robotai ir disko stiliaus atmosfera (0)

112
REUTERS
2021 m. kovo 2 d. 16:58
„Dolce & Gabbana“ pirmadienį, kovo 1 d., kolekcijos pristatyme Milano mados savaitės baigiamajame renginyje derino modelius ir robotus bei kūrė disko stiliaus atmosferą.

„Dolce & Gabbana“ pristatyme dominavo ryškios spalvos, leopardo raštas, žvilgantys aukso ir sidabro spalvos paltai bei palaidinės. Kolekcijos pristatymas buvo transliuojamas „Dolce & Gabbana“ interneto puslapyje ir socialiniuose tinkluose. 135 kūrybinio dueto sukurti apdarai išsiskyrė švarkais su dideliais petukais, atiduodančiais duoklę dešimtajam dešimtmečiui, dirbtiniu kailiu ir mini suknelėmis, primenančiomis astronautų aprangą, taip pat permatomais plastikiniais paltais, panašiais į apsaugines priemones, kurias ligoninėse dėvi su koronavirusu kovojantys medikai.

Kompaniją modeliams palaikė du nedideli robotai, sukurti Italijos technologijos instituto. Tokiu būdu siekta pažymėti Italijos mokslininkų pasiekimus robotų technologijų ir dirbtinio intelekto srityje. Šis pasirodymas užbaigė šešias dienas trukusią Milano mados savaitę. Dėl COVID-19 ribojimų visi pasirodymai persikėlė į skaitmeninę erdvę.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai