„Delta“ skrydžių bendrovės lėktuvui ore teko atsikratyti aviacinio kuro (0)

5144
REUTERS
2020 m. sausio 15 d. 12:40
Skrydžio metu į bėdą patekusiam orlaiviui teko skubiai ore atsikratyti aviacinio kuro – per incidentą septyniose mokyklose, virš kurių išpilti degalai, nesunkiai nukentėjo mažiausiai 20 vaikų ir kelios dešimtys suaugusių.

Incidentas įvyko antradienį Los Andžele „Delta“ lėktuvui skrendant tiesiai virš mokyklų komplekso. Orlaivis buvo ką tik pakilęs iš tarptautinio Los Andželo oro uosto.

Skelbiama, kad dėl sąveikos su aviaciniu kuru nukentėjo mažiausiai dvidešimt moksleivių, informuoja Los Andželo priešgaisrinės saugos departamentas. Pareigūnų teigimu, iš viso medikų pagalbos prireikė 60 asmenų iš septynių rajono mokyklų.

Mokyklų kvartalo atstovai patvirtino, kad tiek vaikams, tiek personalui prireikė medikų pagalbos dėl sudirgusios odos ir kvėpavimo sutrikimų.

Pareigūnai sako, kad rimtesnės pašalinio tokio aviacinio kuro poveikio žmogaus organizmui grėsmės nėra.

„Delta“ skrydžių bendrovės keleivinis lėktuvas, kurio skrydžio numeris 89, iš Los Andželo oro uosto pakilo skrydžiui į Šanchajų, tačiau, vos tik pakilęs, susidūrė su variklio problema ir turėjo grįžti. Lėktuvas, atsikratęs kuro, saugiai nusileido oro uoste.

Federalinės aviacijos administracijos teigimu, egzistuoja griežtai reglamentuota procedūra, kaip pavojaus atveju iš didžiųjų Jungtinių Valstijų oro uostų pakilę orlaiviai turi išleisti aviacinį kurą.

Tarptautinis Los Andželo oro uostas skelbia turėjęs informacijos apie technines lėktuvo problemas ir poreikį atsikratyti kuro.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai