Darbą danguje teko iškeisti į gėlių puokštes (0)

147
REUTERS
2021 m. kovo 5 d. 13:54
Kiek daugiau nei prieš metus Erica Chan skraidė po visą pasaulį, ji dirbo „Cathay Pacific“ skrydžių palydove. Tai buvo Ericos svajonių darbas ir kurį laiką atrodė, kad idealesnės darbo vietos ir būti negali.

E. Chan manė, kad visą karjerą praleis būtent „Cathay Pacific“, tačiau kartais gyvenimas pasisuka netikėta linkme. Honkongo ekonomiką palaužė mėnesių mėnesius trunkantys antivyriausybiniai procesai, o lemiamą smūgį sudavė koronaviruso pandemija: su finansiniais sunkumais susidūrusi skrydžių bendrovė „Cathay Pacific“ turėjo atleisti daugiau nei 5 tūkst. darbuotojų. Tarp jų buvo ir E. Chan.

Vieniša mama E. Chan buvo priversta ieškoti būdų, kaip išgyventi. Psichologinę būseną sunkino ir tai, kad kolegoms niekaip nepavyko rasti net ir darbo ne pilną darbo dieną, bedarbio išmoka labai menka. Galiausiai jauna moteris rado nišą, kur galėjo įprasminti savo aistrą gėlėms. Dabar ji pragyvena pardavinėdama savo kūrybos puokštes.

E. Chan teigia, kad ji jau turi kelis lojalius klientus, šiuo metu gaunamų pajamų užtenka pragyventi ir išlaikyti septynerių dukrą, tačiau finansinė padėtis išlieka žymiai prastesnė nei tada, kai dirbo skrydžių palydove.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai