Dainininkė Camila Cabello: dabar stengiuosi atsigriebti už prarastą laiką (0)

609
REUTERS
2019 m. gruodžio 10 d. 12:46
Dainininkė Camila Cabello atvira – šiuo metu stengiasi atsigriebti už prarastą laiką. 22 metų merginos karjera įsisuko netikėtai ir įgavo stulbinantį pagreitį – pirmiausia prieš šešerius metus ji prisijungė prie merginų grupės „Fifth Harmony“, tada ėmėsi solinės karjeros, o galiausiai pristatė hitą „Havana“ ir duetą „Senorita“, įrašytą su mylimuoju Shawnu Mendesu. Dabar pasirodo jos naujas albumas ir laukia gastrolės Amerikoje, pavadintos „Romance“. Mergina šypsosi ir sako: viskas apie tą nuostabų jausmą – įsimylėjimą.

Aistringas C. Cabelo ir jos vaikino Sh. Mendeso duetas „Senorita“ internete tapo tikra sensacija, tačiau atlikėja neatskleidė, kiek albumo „Romance“ dainų yra būtent apie santykius su 21 metų kanadiečiu.

Per kelerius karjeros metus dainininkė pelnė jau daugiau nei 60 įvairių apdovanojimų, tarp kurių – 2018 metų MTV „Metų atlikėjos“ statulėlė. Kuboje meksikiečio ir kubietės šeimoje gimusi Camila stengiasi būti teigiamu pavyzdžiu Jungtinėse Valstijoje gyvenantiems imigrantams.

Prieš persikeldama į Floridą, iki šešerių ji kartu tėvais iš pradžių gyveno Havanoje, o vėliau Meksike.

Rekomenduojame

Naujausi