Christianas Siriano Niujorko mados savaitėje pristatė savo 2022 metų kolekciją (0)

5319
REUTERS
2021 m. rugsėjo 9 d. 12:57
Dizaineris Christianas Siriano per Niujorko mados savaitę pristatė savo 2022 metų pavasario / vasaros kolekciją. Tarp įžymybių, priekinėje eilėje stebėjusių Italijos įkvėptą kolekciją, buvo Katie Holmes ir Lil Kim.

Niujorke gyvenantis dizaineris ant podiumo pademonstravo 59 įvaizdžius.

Tai buvo jau 40-oji kolekcija, kurią jis sukūrė nuo 2008 metų, kai įsteigė savo mados namus. Jos pristatymą taip pat stebėjo aktorės Busy Phillips, Alicia Silverstone bei Kristin Chenoweth, taip pat realybės šou žvaigždės Leah McSweeney iš „Real Housewives of New York“ („Tikrosios Niujorko namų šeimininkės“) ir Christine Quinn iš „Emmy“ nominuoto „Netflix“ šou „Selling Sunset“ („Saulėlydžio pardavimas“).

Šou pabaigoje modeliai pasirodė vilkintys įvairiais drabužiais iš būsimos Ch. Siriano denimo linijos, kurią jis kuria kartu su „Gloria Vanderbilt Jeans“.

„Žinote, ši kolekcija yra įkvėpta mano močiutės ir tų itališkų šaknų. Senose fotografijose ji vilki tokio persikinės spalvos suknele. Pamačiau ją ir pagalvojau, kad noriu pasiūti tokią suknelę ir įtraukti ją į savo kolekciją. Jai yra daugiau kaip 60 metų ir ji leidžia atostogas Positane. Taigi tokia buvo mano idėja, bet pateikta šiuolaikiškai“, – sakė dizaineris Christianas Siriano.

Niujorko mados savaitė oficialiai tęsis nuo rugsėjo 8 iki rugsėjo 12 dienos. Jos metu bus surengtas 91 pristatymas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai