Australijoje konfiskuota daugiau nei pusė tonos kvaišalų (0)

2069
REUTERS
2019 m. gruodžio 17 d. 17:23
Po pusmetį trukusio tyrimo trijose šalys Australijos policija sulaikė du vyrus už tai, kad bandė įvežti 645 kg „ekstazi“ preparatų, paslėptų aliuminio kepsninėse.

Antradienį išpublikuotame Australijos pasienio apsaugos tarnybos pranešime spaudai rašoma, kad kaltinimai nusikalstama veikla pateikti 30 m. vyrui iš Kvynslando ir 33 m. amžiaus kanadiečiui.

Daugiau nei pusė tonos „ekstazi“ preparatų (metilenedioksimetamfetamino) – didžiausia šiemet konfiskuota nelegali siunta Australijoje. Tyrimas prasidėjo liepą – Kipro kovos su narkotikais tarnyba informavo kolegas australus, kad iš Limasolio į Sidnėjų planuojama gabenti didelę kvaišalų partiją.

Tyrime dalyvavo ir Jungtinės Karalystės kovos su nacionaliniu nusikalstamumu agentūra. Per kratą policininkai rado konteineryje 200 aliuminio kepsninių, kuriose buvo paslėptos narkotikų pakuotės.

Policininkai nugabeno kepsnines į sandėlį Sidnėjuje, ten jos išbuvo daugiau nei tris mėnesius.

Toliau vyksta tyrimas, manoma, bus sulaikyta daugiau įtariamųjų. Dviejų sulaikytų vyrų pavardžių policija neatskleidžia. Jei jie bus pripažinti kaltais, kiekvienam gresia maksimali bausmė – įkalinimas iki gyvos galvos.

Rekomenduojame

Naujausi