Aukcione parduodami Diego Maradonos marškinėliai su jo parašu (0)

154
REUTERS
2021 m. balandžio 19 d. 16:55
Aukcione bus galima įsigyti garsiajam argentiniečiui Diego Maradonai priklausiusius marškinėlius, kuriuos jis vilkėjo savo pirmųjų FIFA pasaulio čempionato metu.

Spėjama, kad marškinėliai, ant kurių puikuojasi futbolo legendos parašas, bus parduoti už įspūdingą sumą. 1986-aisiais atvedęs nacionalinę rinktinę į pergalę, D. Maradona yra laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininkų.

Jo mirtis 2020 m. sulaukus vos 60-ies sukrėtė sporto pasaulį. Naujoji aukciono prekė – mėlynais dryžiais išmarginti balti marškinėliai, kuriuos D. Maradona vilkėjo debiutuodamas FIFA pasaulio čempionate, 1982 m. įvykusio susitikimo su Belgija metu.

Marškinėlių priekyje yra juodu rašalu suraitytas D. Maradonos parašas. Niujorke įsikūrusių aukcionų namų „Gotta Have Rock and Roll“ atstovų teigimu, už marškinėlius tikimąsi gauti 150–250 tūkst. JAV dolerių.

Po žymiojo futbolininko mirties nepaprastai išaugo susidomėjimas jo daiktais. Remiantis amerikiečių eksperto vertinimu, marškinėliai, kuriuos D. Maradona vilkėjo 1986 m., ketvirtfinalio su Anglija metu, kai pelnė „Dievo ranka“ pavadintą įvartį, yra verti apie 2 mln. JAV dolerių.

Visgi buvęs Anglijos nacionalinės rinktinės saugas Steve’as Hodge’as, kuriam ir priklauso „Dievo rankos“ marškinėliai, atkakliai kartoja, kad jie neparduodami. A. McNichollas sakė „Reuters“, jog 1982 m. vilkėti marškinėliai, kuriuos į aukcionų namus atnešė Argentinos žurnalistas, yra verti muziejaus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai