Atėnų zoologijos sodo darbuotojai kovoja už šiukšlių dėžėje rasto tigriuko gyvybę (0)

1254
REUTERS
2023 m. kovo 22 d. 11:33
Graikų veterinarai stengiasi išgelbėti tigriuką, kurį kažkas paliko Atėnų zoologijos sodo šiukšlių dėžėje. Manoma, kad mažylis tapo nelegalios prekybos gyvūnais auka. Trijų mėnesių amžiaus baltąjį tigrą rado „Attica Zoological Park“ valytojas – automobilių stovėjimo aikštelėje, po šiukšlių dėže.

Zoologijos sodo vaizdo stebėjimo kameromis padarytame videoįraše užfiksuota, kaip prieš vidurnaktį prie šiukšliadėžių privažiuoja automobilis. Policininkai bando nustatyti automobilio savininką, sakė Jean-Jacques Lesueuras. Tigriukas yra sulysęs, neteko daug vandens, jo būklė sunki.

Atlikus rentgeno tyrimą paaiškėjo, kad vienoje iš jauniklio užpakalinių kojų įsmigęs smeigtukas. Anot Jean-Jacques Lesueuro, jeigu tigriukas išgyvens, jį reikės perkelti į rezervatą, nes zoologijos sode daugiau baltųjų tigrų nėra.

Su „Attica Zoological Park“ jau susisiekė kelios tarptautinės laukinių gyvūnų ir gyvūnų apsaugos organizacijos ir pasiūlė padėti. Zoologijos sodo vyriausioji prižiūrėtoja, atsakinga už didžiąsias kates, Andrea Cerny atskleidė, kad tigrais sunku rūpintis dėl jų dydžio, mitybos ypatumų ir agresyvaus būdo.

Prekyba laukiniais gyvūnais Europoje yra milijardų eurų vertės verslas. Neretai gyvūnai vežami iš Azijos ir Afrikos, sakė Graikijoje įsikūrusios laukinių gyvūnų gelbėjimo asociacijos ANIMA vadovė Maria Ganoti. ANIMA rūpinasi įvairiais likimo valiai paliktais gyvūnais, tokiais kaip gyvatės ir krokodilai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai