Apsilankymą naktiniame klube primenanti patirtis: nuo „Chemical Brothers“ iki „Kraftwerk“ (1)

89
REUTERS
2020 m. rugpjūčio 3 d. 12:16
Dėl koronaviruso nevyksta koncertai, atšaukiami festivaliai ir kiti kultūriniai pramoginiai renginiai, tad Londono Dizaino muziejus nusprendė užpildyti šį patirčių vakuumą ir pristato visiems hedonistams patiksiančią ekspoziciją.

Paroda „Eletronic“, su kuria pirmieji lankytojai galės susipažinti jau penktadienį, liepos 31 dieną, siūlo tikrą šventę akimis ir ausims, kurią patirsite leidęsi į stulbinančią kelionę elektroninės muzikos istorijos labirintais.

Parodoje pabrėžiamas šio muzikos žanro ryšys su kitais menais, dizaino ir mados tendencijomis, ypatingas dėmesys skiriamas britų elektroninės muzikos duetui „Chemical Brothers“, kurio audiovizualiniai pasirodymai jau gerus tris dešimtmečius džiugina minias festivaliuose.

Dizaineris Adamas Smithas ir jo studijos partneris Marcusas Lyallas kartu įrengė žaismingą erdvę, kurioje atiduodama duoklė „Big Beat“ žanro atmainos pionieriams.

Parodoje galima nemažai sužinoti apie vokiečius „Kraftwerk“, legendą iš Islandijos Bjork ir britus „Aphex Twin“.

Po kelis mėnesius trukusio karantino vėl duris atvėręs Dizaino muziejus svečiams nurodo griežtai laikytis atstumo reikalavimų, dėvėti kaukes ir kitaip rūpintis savo ir kitų saugumu.

Jungtinės Karalystės pramogų ir kultūros sektoriui naujasis koronavirusas padarė didžiulę žalą, be pajamų liko daugybė žmonių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai