84 metų lenkų aktorė tapo sėkmingu fotomodeliu (19)

22741
2019 m. liepos 21 d. 07:41
84 m. modelis iš Lenkijos Helena Norovič pradėjo karjerą prieš ketverius metus, moteris darosi populiaresnė mados pasaulyje. Ji tikisi, kad jos pavyzdys įkvėps pensinio amžiaus moteris būti aktyvioms profesinėje srityje tiek, kiek pačios norės.

Šviesa, fotoaparatas, filmavimas: su profesionaliu makiažu ir šukuosena, ryškiai žalią suknelę vilkinti Helena Norovič pozuoja vienos iš daugelio fotosesijų metu.

Buvusi lenkų aktorė baigusi vieną karjerą pradėjo kitą – dar sėkmingesnę, kai jai buvo 80 metų. Ji tapo lenkų dizainerių dueto „Bohoboco“ mūza.

Modelis rodo savo pavyzdžiu, kad brandaus amžiaus moteris vilki ne iš mados išėjusius drabužius, o puošiasi elegantiškais, stilingais daiktais. Nors fotografija tapo svarbiausia moters gyvenimo dalimi, ji atskleidžia, kad iki šiol drovisi pozuoti.

Nepaisant sunkumų, Helena mano, kad jos pareiga – įkvėpti brandesnio amžiaus moteris, padėti joms pasitikėti savimi, įgyvendinti svajones.

Žiniasklaidos duomenimis, Helena kasdien gauna kvietimų į fotosesijas ir pasiūlymų tapti reklaminės kampanijos veidu. Kartais ji netgi dalyvauja madų šou.

Naujausi

DELFI DIENA

Laida RYTOJ 15:00

DELFI Diena

75