12:20 2017 lapkričio mėn. 29 d.

Stebėkite ir atraskite: Lietuvos gamintojai ir tiekėjai pirmą kartą dalinsis savo sėkmės paslaptimis (0)

2341
2017 lapkričio mėn. 29 d. 12:20
Šiandien LITEXPO parodų rūmuose į pirmąją Lietuvos gamintojų ir tiekėjų konferenciją susirinks geriausi verslo atstovai, kurie savo darbu užtikrina, kad vartotojus pasiektų drąsiausi ir inovatyviausi sprendimai, produktai ir pasiūlymai.

Pirmoje konferencijos dalyje apie Lietuvos ekonomikos ateitį įžvalgomis pasidalins Gitanas Nausėda, o tyrimų bendrovės „Nielsen“ generalinė direktorės Baltijos šalims Ilona Lepp pristatys mažmeninės prekybos sektoriaus tendencijas Lietuvoje ir Europoje, „Maxima LT“ Pirkimų departamento vadovė Vilma Drulienė apžvelgs vartotojų poreikius, o ekspertas Gediminas Balodas patars tiekėjams kaip optimizuoti savo tiekimo grandinę.

Antroji konferencijos dalis skirta dalijimuisi patirtimi. Aido Puklevičiaus moderuojamose diskusijose sėkmingiausio lietuviško verslo atstovai papasakos kaip sulaukti sėkmės tarptautinėse rinkose ir pasidalins įžvalgomis, kokie iššūkiai laukia Lietuvos prekybos sektoriaus, o ekonomikos ekspertai ieškos atsakymų kaip lietuviškas verslas gali tapti konkurencingesniu, kaip keisis maisto kainos Lietuvoje ir kodėl jos skiriasi pas artimiausius mūsų kaimynus.

Konferenciją gyvai transliuos Delfi TV – stebėkite ir sužinokite lietuviško verslo raktą į sėkmę!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai