Michaelis Korsas: galima sukurti neblogą kopiją, tačiau mano klientai pirmenybę teiktų originalui (0)

753
REUTERS
2020 m. vasario 13 d. 18:15
Trečiadienį, vasario 12 d., mados dizaineris Michaelis Korsas pristatė savo 2020 m. rudens–žiemos drabužių kolekciją ir niujorkiečius perkėlė į kaimą.

Mados šou dalyvavo Kanados kantri muzikantas Orville’as Peckas su grupe, linksminęs susirinkusiuosius nuotaikingu kantri roku.

Dekoracijose susiliejo miestas ir ūkis – buvo įrengta elegantiška medinė scena, primenanti daržinę. M. Korsas beveik 40 metų dalyvauja Niujorko madų savaitėje ir sakė, kad šiame painiame ir sudėtingame pasaulyje gera mada leidžia jaustis užtikrintiems savimi.

Atsiradus sparčiajam internetui ir išmaniesiems telefonams, dizainerių kolekcijos kopijuojamos ir atkartojamos visame pasaulyje, praėjus vos kelioms valandoms nuo pristatymo renginio.

M. Korso kūrinių spalvų paletę sudarė žemės ir rudens spalvos, tokios kaip oranžinė, pilka bei ruda. Megztinių apykaklės buvo aukštos, o paltų rankovės – labai ilgos ir platėjančios į apačią.

Auliniai batai žemais kulnais papildė nesuvaržytą ir elegantišką stilių. Garsusis dizaineris yra įsitikinęs, kad naujoji kolekcija – nesenstanti ir kad žmonės norės dėvėti šiuos drabužius net iki 30 metų.

Rekomenduojame

Naujausi