09:00 2016 vasario mėn. 20 d.

„Magiškos vestuvės”: sužadėtuvių žiedas, nuotakos Biblija ir aukso dulkėmis dekoruoti patiekalai (0)

15403
Pripučiamas filmas
2016 vasario mėn. 20 d. 09:00
Magiškos vestuvės”: Valgyk. Melskis. Mylėk. Taip trumpai ir sparnuotai galėtume apibūdinti visas vestuves. Nes tai gero maisto, jautrių priesaikų ir meilės kupinų širdžių šventė.

Šioje laidoje juvelyrė Aušra Treigytė papasakos į ką atsižvelgti renkantis sužadėtuvių žiedą, jog jis derėtų prie vestuvinių žiedų.

Būsimi jaunavedžiai Karina ir Augustinas kartu su juvelyre Jurgita Bušinskyte pamėgins žiedus išlieti patys.

Ir karštas konkursas būsimiems jaunavedžiams: „OG rings“ vadovė Justina Žeruolytė padovanos net 300 eurų vertės dovanų čekį, titano karbido žiedams įsigyti.

Nuotakos Biblija, ko gero visų nuotakų trokštamiausia knyga nuo pat jos išleidimo pradžios. Magiškos vestuvės be galo intriguoja pažadas, jog planuoti vestuves galima ir be streso. Apie tai, kaip kilo idėja parašyti nuotakos Bibliją ir ką šioje knygoje gali surasti nuotakos, mums papasakos knygos autorė Simona Krasauskienė.

„Magiškos vestuvės“ šiandien Jums suteiks galimybę praverti kraštelį paslapties šydo ir pakvies į „365 eventus“ organizuotą vakarienę garsiausiems vestuvių šventės organizatoriams. Diner en noir – tai prabangia prancūzų elegancija alsuojantis juodo dekoro vakaras. Prisėskite ir paragaukite patiekalų, dekoruotų tikro aukso dulkėmis. Skanaus mielieji!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai