„Dolce & Gabbana“ pristatė 2020-ųjų pavasario ir vasaros kolekciją (0)

2171
REUTERS
2019 m. rugsėjo 23 d. 15:06
Sekmadienį (rugsėjo 22 d.) Italijos mados namų „Dolce & Gabbana“ pristatytą naujausią drabužių kolekciją galima pavadinti derama duokle egzotiškos gamtos kerams. Sodrios žalumos fone žingsniuojančios manekenės, vilkinčios atogrąžų floros ir faunos motyvais margintais apdarais, atrodė tarsi brendančios per džiungles.

Mados dizainerių Domenico Dolce ir Stefano Gabbana 2020-ųjų pavasario ir vasaros kolekcijoje nestigo įvairiausių įvaizdžių.

Pirmiausia publika išvydo safariui tinkamą amplua – seriją rusvos bei chaki spalvų marškinėlių ir laisvo stiliaus kelnių bei šortų komplektų. Juos išmoningai pagyvino leopardo kailio raštais margintos suknelės, bikiniai ir korsetai.

Kiek vėliau į podiumą išžengė trumpas sukneles ir sijonus demonstruojančios manekenės. Žirafų, zebrų, taip pat paukščių atvaizdai buvo pasirinkti kaip visų modelių dominantė.

Dizainerių tandemas pristatė ir mažų juodų suknelių seriją. Be šio drabužio neapsieina nė viena Italijos mados namų kolekcija. Šįkart suknelių modeliai varijavo nuo trumpų iki siaurių. Jų akcentais tapo nėriniai ir permatomo audinio įsiuvai. Vientisumo įvaizdžiui teikė juodos spalvos kojinės.

Zebro, žirafos, leopardo kailių raštai puikiai pagyvino sukneles, pieštuko formos sijonus, palaidines ir paltus. Šilkiniai šortai ir sijonai mirgėjo ryškiaspalviais papūgų ir pelikanų atvaizdais. Keletas bikinių ir suknelių modelių buvo pasiūti iš vaisių piešiniais margintų audinių, žaismingai suderintų su taškuotais intarpais.

Ilgos, plevenančios suknios buvo dekoruotos egzotiškais žiedais ir lapais. Atogrąžų augmenijos motyvai tapo ir sargonus primenančių sijonų akcentais.

Kolekciją demonstravusių manekenių galvas puošė gėlių žiedai. Drabužiai buvo derinami prie įvairaus apavo: sandalų su platforma, rafinuotų aukštakulnių ir dailių batelių be užkulnių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai