Pirmąjį kėlinį užtikrintai pradėję šeimininkai sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes įgijo aštuonių taškų persvarą (12:4). Po „Trakų“ paprašytos minutės pertraukėlės svečiai vis dažniau surado spragų šakiečių gynyboje ir atsakę sėkmingu spurtu išlygino rezultatą 16:16. Likusį laiką aikštėje ir toliau vyko atkakli kova, o po pirmųjų dešimties žaidimo minučių nei vienai iš komandų taip ir nepavyko įgyti pranašumo – 23:23.

Antrajame kėlinyje Trakų komandos krepšininkai perėmė iniciatyvą, spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą (23:33). Nors paskutinėmis ketvirčio minutėmis šeimininkams buvo pavykę priartėti 37:42, tačiau su ketvirčio sirena pataikytas Tomo Lekūno dvitaškis padidino svečių persvarą iki aštuonių taškų – 39:47.

Trečiajame kėlinyje lyderio vaidmens ėmėsi šeimininkų ekipos kapitonas Paulius Malašauskas, kuris pelnė septynis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki 48:51. Čia pat svečiai susigrąžino iniciatyvą ir atstatė dviženklį pranašumą (52:62). Likusį laiką vaizdas ir toliau nesikeitė bei prieš lemiamą ketvirtį „Trakai” ir toliau pirmavo įtikinamai – 54:66.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dėjo visas pastangas, tačiau rimtesnės intrigos nesukūrė. „Zanavykas” 71:79 turėjo pripažinti „Trakų” ekipos pranašumą.

Šakių „Zanavykas”: Marijus Užupis – 17 (5/6 dvit.), Paulius Malašauskas – 15 (5/7 dvit., 8 rez. perd., 23 naud. bal.), Šarūnas Beniušis – 13.

Trakų „Trakai”: Karolis Brusokas – 18 (7/8 dvit., 8 atk. kam., 22 naud. bal.), Dovis Bičkauskis – 16 (4/5 dvit., 5 rez. perd., 24 naud. bal.), Domantas Pipiras – 13, Mindaugas Reminas – 12.