Vilniečių akiratyje yra ir K. Lavrinovičius (1)

1363
Martynas Lapinskas, Rinatas Chairulinas, DELFI TV
2014 m. rugpjūčio 20 d. 13:59
Kol fizinio parengimo specialistas Martas Skrabulis bando išjudinti per vasarą sustingusius krepšininkų raumenis, „Lietuvos ryto“ klubo vadovai ir vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus dairosi paskutinio pastiprinimo.

Ieškoma sunkiojo krašto puolėjo, kuris pakeistų į Kauno „Žalgirį“ persikėlusį Darių Songailą.

„Norisi, kad tas žmogus tiktų mano žaidimo planui, turėtų taiklią ranką. Dabar turime tris aukštaūgius, kurie gali kovoti po krepšiais, todėl būtų gerai rasti krepšininką, galintį pataikyti ir iš toliau“, – teigė V. Šeškus.

Treneris neneigė gandų, kad bronzinius Lietuvos krepšinio lygos (LKL) prizininkus domina šiuo metu su Lietuvos rinktine Slovėnijoje sportuojantis ir pasaulio čempionatui besirengiantis veteranas Kšyštofas Lavrinovičius.

Tiesa, V. Šeškus pageidauja, kad naujokas prisidėtų prie ekipos jau kitą pirmadienį Druskininkuose prasidėsiančioje treniruočių stovykloje.

„Tokia kalba (apie K. Lavrinovičių – DELFI) buvo, bet mes domimės daug kuo. Dabar negalima išskirti kurio nors vieno krepšininko. Apsispręsti liko kelios dienos, nes norėtume, kad prieš stovyklos Druskininkuose pradžią komandos sudėtis būtų jau aiški“, – sakė specialistas, šią vasarą į Vilnių persikėlęs iš „Prienų“ klubo.

Tarpsezoniu smarkiai pasikeitusią „Lietuvos ryto“ priekinę liniją dabar sudaro Antanas Kavaliauskas, Artūras Valeika ir Kirilas Natiažko.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi