Pirmasis kėlinys sėkmingiau susiklostė marijampolietėms, kurios visą laiką buvo priekyje ir įgijo net 10 taškų pranašumą – 18:8. „Hoptrans-Sirenoms“ atsilikimą mažinti sekėsi sunkiai ir po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo šeimininkės – 20:11.

Antrąjį ketvirtį 4 taškais be atsako pradėjo kaunietės ir sušvelnino atsilikimą (15:20), tačiau 5 taškus pelniusi „Sūduva“ ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 25:15. Antroje ketvirčio dalyje „Hoptrans-Sirenos“ sunkiai stabdė marijampoliečių puolimą, kuris sužaidus 5 minutes buvo 14 taškų (29:15), o prieš ilgąją pertrauką kauniečių deficitas dar labiau išaugo – 25:42.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, o šeimininkės dar labiau šovė į priekį – 57:35. Kėlinio pabaigoje kaunietės šiek tiek pagyvino savo puolimą ir sumažino atsilikimą iki 16 taškų – 48:64. Tačiau „Sūduvos“ susikrautas pranašumas leido joms prieš paskutinį kėlinį pirmauti, o „Hoptrans-Sirenų“ laukė lemiamos 10 minučių – 66:48.

Paskutinį ketvirtį spurtu 7:3 pradėjo viešnios ir sumažino atsilikimą iki 14 taškų (55:69), o netrukus pelniusios dar 5 taškus be atsako, „Hoptrans-Sirenos“ paliko „Sūduvai“ jau vienženklį pranašumą – 60:69. Tačiau šeimininkės taip pat atsakė spurtu, atstatė turėtą pranašumą (77:60) ir šventė pergalę – 89:64.

„Sūduva“: I.Šalkauskė (8 atk. kam) 25, S.Baliutavičiūtė 15, N.Skadaitė (7 atk. kam.) 13, A.Gabalytė (6 rez. perd.) 12, G.Tamašauskaitė (5 kld.) 11, L.Svarytė (14 atk. kam.) 10.

„Hoptrans-Sirenos“: R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 17, A.Baronėnaitė 10, M.Petrauskaitė 10, I.Prėskienytė 9.