Su rinktine atsisveikina A. Kavaliauskas ir D. Gailius (0)

75
2014 m. rugpjūčio 11 d. 23:00
Po Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės pergalės prieš Australiją 91:78, komandą yra priversti palikti vidurio puolėjas Antanas Kavaliauskas ir puolėjas Deividas Gailius. Jų rinktinės vyriausiasis treneris neregistravo septinta pergale iš eilės pasibaigusiam mačui su australais.

Du rinktinės kandidatai Adas Juškevičius ir Artūras Gudaitis, kurių vienas nebuvo registruotas rungtynėms su australais, o kitas nežaidė, veikiausiai lieka ekipoje iki pat pasaulio čempionato pradžios.

„Tačiau kiti 14 žaidėjų taip ir lieka. Nemanau, kad po turnyro Kaune dar ką nors „atkabinsime“, nereikia skubėti. Kaip sakiau,tai svarstyti paskatino netikėtas Jono Valančiūno vizitas į ligoninę“, - kalbėjo vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas.

Nors oficialiai nepatvirtina, traumą besigydančio įžaidėjo Žygimanto Janavičiaus J. Kazlauskas jau taip pat neskaičiuoja kandidatų sąraše.

29-erių metų 207 cm ūgio A. Kavaliauskas rinktinėje šią vasarą sužaidė penkerias draugiškas rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnydavo po 4 taškus ir atkovodavo po 2,8 kamuolio. 26-erių metų 200 cm ūgio D. Gailius žaidė šešeriose rungtynėse ir per jas vidutiniškai pelnydavo po 5,3 taško bei atkovodavo po 5 kamuolius.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai