Būtent slalomo lenktynės tapo startu daugeliui dabar žinomų mūsų šalies lenktynininkų. Savo sugebėjimus slalomo trasoje lengvai gali išbandyti kiekvienas, vairuojantis automobilį.

Šiais metais „ENEOS 1000 km“ lenktynių organizatoriai sumanė tikrą išbandymą savo gerbėjams. Net tris dienas – Liepos 16 - 18 dienomis šalia lenktynių trasos veiks „Dunlopslalomas, kurį organizuos „Sportinio vairavimo centras“.

Šio renginio idėja labai paprasta ir tuo pačiu azartiška. Per dvi dienas bet kuris vairuotojas bet kokiu savo automobiliu gali pravažiuoti slalomo trasą. Visi dalyviai bus suskirstyti į tris grupes pagal automobilio pavaros tipą: varomi priekiniais ratais, varomi galiniais ratais ir visais varančiaisiais ratais.

Šių įskaitų prizininkai bus apdovanoti vertingais „Dunlop“ prizais, o užėmę pirmąsias vietas gaus po „Dunlop“ naujų padangų komplektą. Atskiroje įskaitoje varžysis ir moterys. Gausiomis pajėgomis slalomo trasą žada išbandyti ir neįgalieji.

Įdomiausia tai, kad važiavimų skaičius nėra ribojamas. Kiekvienas norintis galės susimokėti simbolinį vienkartinį trasos mokestį ir pravažiuoti trasą laikui. Jeigu kas nors nepatiko ar yra noras pagerinti savo laiką, galima ir vėl stoti į bendrą eilę ir taip važiuoti nors ir keliasdešimt kartų.

„Tokių varžybų Lietuvoje dar nebuvo, todėl nežinome, kiek tokių adrenalino fanatikų sulauksime. Tačiau startinį mokestį darome tikrai simbolinį, todėl tikimės, kad tokio slalomo entuziastai bus aktyvūs,“ – sako „ENEOS 1000 km“ lenktynių organizatorius Darius Jonušis.

Visoje šalyje vasarą kone kiekvieną savaitgalį vyksta įvairiausios slalomo varžybos, kuriose dalyvauja dešimtys mėgėjų. Tikimasi, kad ir šios varžybos pritrauks nemažai entuziastų.

Penktadienio vakare toje pat trasoje vyko ir vienas iš Lietuvos slalomo čempionato etapų.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės