Keturiais taškais be atsako rungtynes pradėjo „Šiauliai“ (4:0). Taškų sąskaitą atidarius ir „Nevėžiui“ pirmaujanti komanda nepasikeitė (10:5). Penki Rodericko Camphoro taškai ir Joshua Crawfordo dėjimas suteikė pranašumą svečiams (10:12). „Šiauliai“ surengė įspūdingą spurtą 16:0 ir nuo varžovų atitrūko dviženkliu taškų skirtumu (26:12).

Antrojo kėlinio metu komandų žaidimas išsilygino ir 3 minutes vyko atkakli kova (34:18). Po kurio laiko Karolio Babkausko bei Gintaro Leonavičiaus tritaškiai suteikė „Šiauliams“ 20 taškų pranašumą (42:22). „Nevėžio“ amerikiečiai pamėgino sumažinti skirtumą, tačiau jų pastangas lengvai panaikino jau minėti gynėjai ir jų taiklūs tritaškiai (53:31). Šiauliečiai ir toliau didino savo pranašumą: du baudos metimus pridėjo K.Babkauskas, o Jeffrey Allenas ir Rokas Giedraitis – po 3 taškus. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką 61:33.

Po pertraukos grįžę šiauliečiai iš karto surengė spurtą 11:0 ir susikrovė 39 taškų pranašumą (72:33). Po šios atkarpos Novaras Gadsonas pažadino „Nevėžio“ puolimą, tačiau tai sumažinti deficito nepadėjo (77:38). R.Giedraičio dvitaškis leido „Šiaulių“ persvarai peržengti 40 taškų ribą (70:38). N.Gadsono ir J.Crawfordo dvitaškiai sumažino savo deficitą, bet Modestas Kumpys ir K.Babkauskas sugrąžino tarp komandų buvusį skirtumą (84:42).

Šį kartą spurtu kėlinį pradėjo „Nevėžis“. Jie surengė rezultatyvią atkarpą 7:2 (89:53). R.Giedraičio dėjimas ir Arūno Sajavičiaus dėjimas atstatė 39 taškų „Šiaulių“ persvarą (94:55), tačiau 5 „Nevėžio“ taškai be atsako sustabdė įsibėgėjusius šiauliečius (94:60). R.Giedraitis pelnė 101-ąjį „Šiaulių“ tašką (101:62), o aikštelės šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu – 109:74.

„Šiauliai“: Karolis Babkauskas bei Rokas Giedraitis po 24 tšk., Gintaras Leonavičius 14 tšk., Julius Jucikas 12 tšk., Ryanas Olanderis 9 tšk.

„Nevėžis“: Novaras Gadsonas 13 tšk., Thomas Davisas 12 tšk., Roderickas Camphoras ir Lukas Brazdauskis po 11 tšk., Rytis Biliartas 10 tšk.