Po pirmojo kėlinio „Real“ komanda atsiliko 0:1. Pasinaudojęs vaizdo įrašo sistema, mačo arbitras neįskaitė Casemiro įvarčio. Suirute svečių gretose pasinaudojo šeimininkai – 41 min. juos į priekį išvedė brazilas Romarinho. Antrojo kėlinio pradžioje arbitras neįskaitė jau „Al Jazira“ komandos įvarčio, o „Real“ žvaigždės suprato, kad juokauti šiose rungtynėse nebegalima. Svečiai visiškai perėmė iniciatyvą – 53 min. rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo, o po eilės smūgių į virpstą ir skersinį Ispanijos komandą į priekį 81 min. išvedė Garethas Bale'as.

Finale šeštadienį Madrido komanda kausis su Porto Alegrės „Gremio“ (Brazilija) ekipa, kuri diena anksčiau vykusiame pusfinalyje per pratęsimą 1:0 įveikė „Pachuca“ (Meksika) futbolininkus.