Lemiamą persvarą Mindaugo Kildišiaus auklėtiniai įgijo per pirmuosius du kėlinius, kuomet nuo svečių pabėgo 29 taškais (51:22). Antrą rungtynių pusę „Rasai“ pradėjo spurtu 9:0, tačiau vietinių žiūrovų palaikomi „kariai“ netruko perimti iniciatyvą ir po trijų kėlinių švieslentė rodė tą pačią persvarą 73:44. Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas. Svečiai sumažino atsilikimą, tačiau rungtynes užtikrintai laimėjo „Ežerūnas-Karys“ – 83:62

Nors Molėtų komanda dažniau klydo (20 prieš 15), tačiau ženkliai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių (43 prieš 24), tiksliau atakavo iš dviejų (64 proc. prieš 47 proc.) ir trijų taškų zonų (38 proc. prieš 20 proc.).

Molėtiškiai tapo paskutiniais NKL finalo keverto dalyviais. Jie prisijungė prie Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“, „Paalangos“ ir Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandų.

„Ežerūnas-Karys“: Žygimantas Šeštokas ir Eimantas Narušis – po 13 taškų, Tomas Galeckas 11, Gintautas Matulis 9, Deividas Kumelis ir Raimundas Ambrulaitis – po 8.

„Rasai“: Karolis Guščikas 23, Darius Marcinkevičius 12, Darius Gricius 7.