Aido Viskonto ir Gyčio Sirutavičiaus vedini pasvaliečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0. Aikštelės šeimininkų taškų badą nutraukė Giedrius Gustas, du taškus pridėjo Adamas Lapeta, du tritaškius pataikė Vilmantas Dilys ir „Dzūkija“ priartėjo (13:14). Ekipos ketvirčio pabaigoje apsikeitė sėkmingomis atakomis ir po pirmų dešimties minučių pirmavo svečiai – 19:26.

Roko Ūzo dvitaškis ir baudos metimas priartino dzūkus (23:26). Puikų pasirodymą surengė Laimonas Kisielius: puolėjas varžovų krepšį sudrebino dėjimu, o kitoje atakoje pridėjo dvitaškį su pražanga (27:36). Alexanderis Oriakhi ir Vilmantas Dilys buvo nubausti techninėmis pražangomis, o šia situacija geriau pasinaudojo svečiai ir nutolo (31:47). Evaldas Kairys dominavo po varžovų krepšiu ir pasvaliečių pranašumas išaugo (35:55).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau svečiai išlaikė solidžią persvarą (46:67). G.Sirutavičius pataikė iš toli, dar du taškus pridėjo Benjaminas Brustas ir „Pieno žvaigždžių“ persvara išaugo (48:75).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui B.Brustas pataikė iš toli (57:80). Aikštelės šeimininkai atsakė dviem tolimais metimais (60:80). Per likusį rungtynių laiką ekipos atliko formalumus ir „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo pergalę – 95:74.

„Dzūkija“: Rokas Ūzas 13 tšk. (5 at. kam.), Vilmantas Dilys 12 tšk., Fedoras Dmitrievas 11 tšk. (5 at. kam.), Adamas Lapeta 10 tšk. (6 at. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 18 tšk. (8 at. kam.), Laimonas Kisielius 15 tšk., Michelas Dixonas 15 tšk. (6 at. kam.), Gytis Sirutavičius 13 tšk., Alexanderis Oriakhi 11 tšk., Benjaminas Brustas 10 tšk., AIdas Viskontas 8 tšk., (7 rez. perd.).