Aido Viskonto vedini pasvaliečiai susitikimą pradėjo sėkmingiau ir sužaidus 4 minutes pirmavo (8:2). Po Sauliaus Kulviečio dvitaškio svečiai priartėjo (11:8), bet tolimu metimu atsakė Osvaldas Olisevičius ir aikštelės šeimininkai susigrąžino šešių taškų pranašumą (16:10). Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Juventus“ ekipa: A.Viskontas buvo nubaustas technine pražanga, o šia situacija pasinaudoję uteniškiai persvėrė rezultatą (16:17). Vis dėlto po pirmų dešimties minučių minimaliu skirtumu pirmavo Pasvalio ekipa.

Antrąjį kėlinį „Pieno žvaigždės“ pradėjo spurtu 8:2 ir Dainius Adomaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (27:20). Po pasitarimo aikštelės šeimininkai pradėjo klysti, tačiau šia situacija Utenos klubas nepasinaudojo ir aikštelės šeimininkai išlaikė persvarą (30:24). Vaidas Čepukaitis puldamas krepšį užsidirbo ketvirtąją asmeninę pražangą. Michealas Dixonas ir Evaldas Kairys pridėjo po dvitaškį ir pasvaliečiai įgijo dešimties taškų pranašumą (34:24). Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei pasvaliečių gynyba privertė svečius suklysti net keturis kartus iš eilės. Po pirmos rungtynių pusės „Pieno žvaigždės“ pirmavo 43:26.

Po Laimono Kisieliaus dvitaškio aikštelės šeimininkų persvara padidėjo iki 19-kos taškų (49:30). Edgaras Stanionis pataikė tolimą dvitaškį, o Nikita Barinovas pridėjo tritaškį (49:37). Po dar vienos pasvliečių klaidos minutės pertraukėlės buvo priverstas prašyti Mantas Šernius, tačiau po jos dar kartą taiklus buvo N.Barinovas. Aikštelės šeimininkų taškų badą nutraukė Benjaminas Brustas (52:39). Kėlinio pabaigoje iniciatyvos ėmėsi M.Dixonas aštriais reidas draskęs varžovų gynybą (62:48).

„Pieno žvaigždžių“ legionieriai B.Brustas ir M.Dixonas tęsė sėkmingą žaidimą ir skirtumas išsaugo iki 20-ies taškų (75:54). Likusi rungtynių dalis tapo tik formalumu: V.Čepukaitis gavo penktą asmeninę pražangą, o pasvaliečiai susitikimą baigė M.Dixono taškų serija ir iškovojo pergalę 89:64.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 25 tšk. (5 rez. perd.), Benjaminas Brustas 19 tšk. (9 at. kam.), Laimonas Kisielius 11 tšk. (5 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 10 tšk. (9 at. kam.).

„Juventus“: Nikita Barinovas 15 tšk., Simas Buterlevičius 14 tšk., Ovidijus Varanauskas 9 tšk. (5 at. kam., 4 rez. perd.)., Arvydas Šikšnius 9 tšk.