Serijoje iki trijų pergalių į priekį Jonavos komandos ekipa atsilieka rezultatu – 0:1. Antrosios ketvirtfinalio rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Jonavoje.

Rungtynes Marijampolėje dviem tolimais metimais pradėjo jonaviečiai – 6:0 (1 min). Šeimininkai netruko atsigauti po šalto dušo ir greitai išlygino rezultatą – 8:8 (4 min), o po penkių Manto Sapiegos taškų marijampoliečiai pirmavo – 15:10 (6 min). Tiesa, kėlinio pabaigoje „Petrochema“ sušvelnino deficitą – 17:19.

Antrąjį kėlinį „Petrochema“ pradėjo išsiverždama į priekį – 21:19 (11 min). Marijampoliečiams susigrąžinus pranašumą – 24:23 (12 min), aikštelėje įsivyravo kova taškas į tašką. Ketvirčio pabaigoje „Sūduva-Mantinga“ keletą kartų suklydo ir tuo pasinaudoję jonaviečiai po pirmosios mačo dalies pirmavo – 42:40.

Antrąją mačo dalį šeimininkai pradėjo pabėgdami į priekį – 48:42 (22 min). Tiesa, po Tado Sebežiovo tritaškio jonaviečiai išlygino rezultatą – 48:48 (24 min). Netrukus šešis taškus iš eilės pelnęs Maksimas Shustau sukrovė savo komandai apčiuopiamą persvarą – 63:54, kurią „Petrochema“ ketvirčio pabaigoje kiek aptirpdė – 57:63.

Lemiamą kėlinį Marijampolės krepšininkai pradėjo atakų serija, į kurią svečiai atsakė tritaškiu – 73:60 (34 min). Nors „Petrochema“ pabudo po varžovų spurto ir pradėjo rinkti taškus, „Sūduvos-Mantingos“ komanda neleido priartėti K.Naruševičiaus auklėtiniams bei iškovojo pergalę – 92:77.

Jonavos „Petrochema“: Tadas Sebežiovas 15 taškų, Ričardas Verbickas 14, Aurimas Urbonas 10, Lukas Grabauskas ir Evaldas Aniulis po 9, Vytautas Pikalavičius ir Henrikas Vorotnikovas po 7, Karolis Šarukas 6, Tomas Zdanavičius, Mikita Balaban ir Dainius Gulbinas taškų nepelnė, Tomas Milinskas nerungtyniavo.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius 23 taškai (12 atk. kam.), Paulius Kleiza 18, Aurimas Kieža 12, Aivaras Kvedaravičius ir Donatas Sabeckis po 11.