Rungtynes šešiais taškais pradėjo Robertas Javtokas, o Martynas Mažeika į tai atsakė dvitaškiu su pražanga (6:3). Po penkių iš eilės Deivido Gailiaus taškų svečiai perėmė iniciatyvą (6:8). „Neptūno“ atsarginių žaidėjų suolelis buvo nubaustas technine pražanga, o šia situacija pasinaudoję aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą (13:8). Pajūrio krepšininkai sužaidė sėkmingą atkarpą 8:0 ir Gintaras Krapikas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (13:16). Po pirmojo ketvirčio kuklia persavara pirmavo klaipėdiečiai 19:21.

Kauniečiai geriau pradėjo antrą kėlinį, tačiau D.Gailius dukart pataikė iš toli ir „Neptūnas“ įgijo 5 taškų persavarą (25:30). Komandos apsikeitė taikliais baudų metimais, o po Jameso Andersono tritaškio ekipas skyrė du taškai (32:34). Svečiai vėl nutolo, tačiau ketvirčio pabaigoje „Žalgiris“ baudų metimais sušvelnino rezultatą ir po pirmos rungtynių pusės ekipas skyrė 5 taškai (39:44).

Jamesas Andersonas ėmėsi iniciatyvos po didžiosios pertraukos ir „Žalgiris“ po amerikiečio dėjimo išlygino rezultatą (50:50). Donatas Zavackas buvo nubaustas technine pražanga už diskusijas su teisėjais, iš karto po to, tokios pat nuobaudos susilaukė ir klaipėdiečių atsarginių žaidėjų suolelis (57:55). Po Artūro Milaknio tritaškio ir Vytenio Lipkevičiaus metimo iš po krepšio aišktelės šeimininkai įgijo 5 taškų persvarą (62:57). Tačiau pranašumu laikinosios sostinės krepšininkai džiaugėsi neilgai ir po D.Gailiaus dvitaškio svečiai vėl išsiveržė į priekį (62:63). Vis dėlto po trijų kėlinių priekyje buvo „Žalgiris“ (66:63).

Justas Sinica tritaškiu išlygino rezultatą, o po dar vieno tolimo jo metimo svečiai nutolo (67:72). Lukas Lekavičius atsakė tritaškiu, du taškus pridėjo P.Jankūnas ir ekipas skyrė tik taškas (72:73). Ekipos apsikeitė efektingomis atakomis (74:75). Taiklūs Simo Galdiko baudų metimai leido svečiais susigrąžinti penkių taškų pranašumą (74:79). Po M.Girdžiūno dvitaškio kauniečiai susikomplikavo savo padėtį (74:81). Po minutės pertraukėlės A.Milaknis du kartus pataikė iš toli ir sugrąžino intrigą (80:81). D.Zavackas realizavo abu baudų metimus ir kauniečiams paliko 22 sekundes (80:83). Pražangų taktikos ėmėsi ir svečiai. Tai pasiteisino, nes J.Andersonas pataikė tik vieną baudos metimą, o kitoje aikštelės pusėje S.Galdiko ranka nedrebėjo (81:85). J.Andersonas greitu tritaškiu vėl atkūrė intrigą (84:85). M.Mažeika pataikė tik vieną baudos metimą, bet svečiai atkovojo kamuolį ir įtvirtino pergalę – 86:90.

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 18 tšk., Robertas Javtokas 16 tšk. (7 at. kam.), Paulius Jankūnas 13 tšk. (8 at. kam.. 4 kld.), Lukas Lekavičius 9 tšk.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 tšk. (7 at. kam., 5 rez. perd.), Mindaugas Girdžiūnas 17 tšk., Martynas Mažeika 16 tšk., Vytautas Šarakauskas ir Simas Galdikas po 10 tšk.